• Cat's Love

CAT'S LOVE to marka należąca do rodzinnej firmy PetCo GmbH z Austrii. Oferuje wysokomięsne mokre karmy dla kotów, przysmaki liofilizowane oraz karmy suche.
CL_SORTIMENT_COMP_2023.jpg

CAT’S LOVE karmy dla kotów bardzo wymagających


Sprostać wysokim kocim wymaganiom nie jest łatwo. Wie o tym każdy opiekun kota i dlatego wciąż poszukuje dla swojego mruczka nowych karm, które zaspokoją wybredne kocie podniebienie. Wiedzieli też o tym twórcy marki CAT’S LOVE przygotowując receptury karm i dobierając do nich wysokiej jakości składniki.

Dzięki wysokiej zawartości mięsa lub ryb, każde menu CAT'S LOVE opracowane przez weterynarzy dostarcza kotu naprawdę potrzebnych składników odżywczych. A ponieważ natura zawsze oferuje to, co najlepsze, stawiamy na składniki czysto naturalne i najlepiej regionalne – bez zbóż, dodatku cukru i chemicznych dodatków. 100% najwyższej jakości i 100% naturalne: nasze naturalne menu żywnościowe wykorzystują wyłącznie surowce najwyższej jakości, bez syntetycznych wzmacniaczy smaku, konserwantów i dodatków chemicznych.Karmy da kota CAT’S LOVE – 100% najwyższej jakości i 100% naturalne


Dzięki wysokiej zawartości mięsa lub ryb wynoszącej do 92% w karmach mokrych, każda wersja karmy CAT'S LOVE wyróżnia się wysoką smakowitością, a także dostarcza kotom dokładnie tych składników odżywczych, których naprawdę potrzebują. Dostępnych jest 9 wersji smakowych w saszetkach 85 g oraz puszkach 200 i 400g, 4 wersje karm BIO w saszetkach 100g oraz 3 wersje karm filetowych. W linii CAT’S LOVE znajdziemy także karmy suche.
sfinksy-2023-miksy-NAGRODA(1).jpg

Przysmaki dla kota CAT’S LOVE - liofilizowane mięso i krewetki


Nasze Pure Bites to uwielbiane przez koty przysmaki liofilizowane ze 100% mięsa. Do wyboru 5 smaków: piersi kurczaka, mięso wołowe, filety z łososia oraz całe krewetki małe grenlandzkie i duże królewskie.

sfinksy-2023-miksy-ZWYCIEZCA.jpg

CAT’S LOVE zrodziła się… z miłości do kotów


W zespole CAT’S LOVE kochamy koty, i absolutnie nie dziwimy się , że są najpopularniejszymi pupilami. Koty są wyjątkową częścią naszego życia, a z pewnością również Waszego życia. Wiemy jak ogromne znaczenie dla dobrego samopoczucia i zdrowia naszych aksamitnych łapek ma właściwa dieta. I wiemy jak ważne jest to dla Was, aby Wasze koty żyły z Wami długo i szczęśliwie. Właśnie dlatego powstało CATS LOVE. Jako miłośnicy kotów postawiliśmy sobie za cel, aby sprostać wysokim wymaganiom kotów. Dzięki naszym najlepszym recepturom z wysokiej jakości mięs każda nasza karma przyczynia się do długiego i zdrowego życia kota u Twojego boku.