• Zostań naszym Partnerem

Nasza firma to dystrybutor karm dla psów i kotów, przysmaków, gryzaków oraz suplementów.  Zapraszamy do współpracy firmy związane z branżą zoologiczną.

Prowadzisz sklep zoologiczny stacjonarny lub internetowy?
Poszukujesz dobrze rotujących i wyróżniających się produktów, dzięki którym zyskasz lojalnych klientów, polecających Twój sklep znajomym? Naszą ofertą przyciągniesz klientów  świadomych i zainteresowanych zdrowym żywieniem swoich pupili. 

Jesteś weterynarzem? Chciałbyś w swojej klinice zaoferować dobre karmy specjalistyczne dla psów i kotów z dolegliwościami zdrowotnymi? W naszej ofercie znajdziesz karmy mokre, które zdecydowanie poprawiają komfort funkcjonowania zwierząt z problemami zdrowotnymi.

Rozwijasz salon groomerski lub spa dla zwierząt? Wprowadź do swojej oferty naszych przysmaków, mokrych karm a może zabawek. Doradzimy co dobrać z naszej szerokiej oferty  do Twojego salonu, abyś szybko zwiększył obroty.

Jesteś behawiorystą, petsitterem, doradcą dietetycznym zwierząt? A może prowadzisz szkolenia lub treningi dla psów czy hotel dla zwierząt. Jeżeli czujesz w sobie powołanie do promowania zdrowego żywienia zwierząt  promuj lub sprzedawaj nasze produkty wśród swoich Klientów.

Rozwijasz projekt, w którym możemy połączyć siły i możliwości? Masz ideę wartą zaprezentowania w gronie pasjonatów zwierząt? Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i przemyślenia, razem możemy więcej.

Co zyskasz? Partnerzy, którzy już z nami współpracują, doceniają szybkość  realizacji zamówień, stałą dostępność towaru na magazynie oraz wyróżniającą i stale rozwijającą się ofertę. Nasza hurtownia zoologiczna b4ac.pl ułatwia wygodne składanie zamówień.

Nasze produkty oceniane są bardzo wysoko przez autorytety branżowe,  właścicieli sklepów, lekarzy weterynarii, dietetyków, a także opiekunów psów i kotów, którzy doceniają wpływ na kondycję, zdrowie i piękny wygląd pupila. Cieszy nas również, że to same zwierzaki doceniają  smakowitość naszych produktów , i po prostu chętnie  je zjadają i do nich wracają.  

Prowadzimy systematyczne działania promocyjne budujące rozpoznawalność naszych produktów. Jesteśmy obecni  w prasie specjalistycznej i branżowej. Prowadzimy szerokie działania w mediach społecznościowych, prowadząc profil każdej marki na Instagramie i Facebooku. Współpracujemy z profilami skupiającymi opiekunów psów i kotów zainteresowanych tematyką zdrowego żywienia, opiniotwórczymi blogerami specjalistycznymi i petinfluencerami. Co roku bierzemy udział w konkursach konsumenckich promujących dobre produkty jak Top for Dog i Sfinksy.

Zapraszamy do współpracy.