• WOW

WOW to karmy i przysmaki z efektem WOW

Najwyższa jakość. Zrównoważona produkcja. Regionalne składniki. I to wszystko w rozsądnej cenie?

Pełna pasji założycielka firm Katharina Miklauz i jej zespół udowadniają, że wszystkie te korzyści mogą zmieścić się w jednym opakowaniu. WOW to karmy i przysmaki, które sprawiają, że psy są szczęśliwe, energiczne i syte - a ich opiekunowie bardzo zadowoleni.
WOW_FOTOS_KATHARINA_01-sm.jpg

W składzie znajdziemy tylko dobre rzeczy, które naturalnie oferuje nam Matka Ziemia. Świeże mięso, wysokiej jakości podroby, zdrowe oleje, pyszne warzywa i brak zbóż sprawiają, że karma świetnie smakuje, zaspokaja potrzeby żywieniowe Twojego psa i jest dobra dla jego brzuszka. Wiemy dokładnie skąd pochodzą nasze składniki i pozyskujemy je tylko z gospodarstw, którym całkowicie ufamy. Najlepsze jedzenie jest jeszcze lepsze, gdy jest oferowane w rozsądnej cenie. Jak to umożliwić jako marka premium? Całkiem zwyczajnie. Poprzez przemyślane i mądre przepisy, poprzez produkcję bez zbędnych składników - ale na pewno nie poprzez rezygnację z jakości. Dlatego i psy i ich rodzice mówią: WOW!

Ale WOW to przede wszystkim rodzina. Bo WOW nie jest wielką korporacją, ale rodzinną firmą z siedzibą w Wiedniu prowadzoną przez małżeństwo z dwójka dzieci na 2 nogach i dwójką na 4 łapach. Zapraszamy także Ciebie z Twoim Pupilem do naszej wielkiej rodziny WOW.


600x250-wow-mix-z-psem.jpg

Efekt WOW


Nie ukrywamy, jak produkujemy karmę dla psów z efektem WOW. Wręcz przeciwnie: z przyjemnością opowiemy na co zwracamy uwagę, jak pracujemy i co robimy, aby było to dobre nie tylko dla psów, ale także dla środowiska.

Naturalne, kompatybilne składniki


W karmach WOW nie ma miejsca na sztuczne dodatki, cukier czy wzmacniacze smaku. Ograniczamy się do wszelkiego dobra, które Matka Ziemia oferuje nam z natury. Świeże mięso, wysokiej jakości podroby, zdrowe oleje, pyszne warzywa i brak zbóż sprawiają, że jedzenie smakuje wyjątkowo dobrze, zaspokaja potrzeby żywieniowe Twoich ukochanych, a także jest dobre dla ich brzuszków.


Produkcja lokalna


Dokładnie wiemy, skąd pochodzą nasze składniki i pozyskujemy je tylko od firm, którym w pełni ufamy. Nasza karma jest w 100% produkowana i pakowana w Austrii. Stąd pochodzą prawie wszystkie składniki. W ten sposób zapewniamy stałą jakość i skracamy trasy transportowe.

Zrównoważona filozofia


Nie tylko psy kochają i potrzebują przyrody – my, ludzie, również. Dlatego musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ich chronić i wziąć na siebie odpowiedzialność. Oprócz naszych wysokich standardów regionalności, jakości i produkcji o niskiej emisji CO2 oznacza to na przykład używanie puszek nadających się do recyklingu i tylko papieru z recyklingu.

Wyróżniający design opakowań przyciąga uwagę w sklepie


Chcemy zdrowo odżywiać nasze psy, ale wiemy, że estetyczny wygląd opakowań jest także ważny dla naszych klientów. Energetyczne kolory, przyciągający wzrok projekt opakowań przyciąga uwagę na sklepowych półkach.


WOW to rodzina


Za WOW nie stoi wielka korporacja, ale rodzinna firma z siedzibą w Wiedniu. Zapewnia to krótkie procesy decyzyjne, wysoką spójność zespołu i osobowość. Ponieważ możesz po prostu z nami porozmawiać.

Uczciwa cena


Najlepsza pasza staje się jeszcze lepsza, gdy jest również oferowana po uczciwej cenie. Jak możemy to umożliwić jako marka premium? Bardzo łatwo. Dzięki inteligentnym przepisom, bez zbędnych rzeczy - ale na pewno nie rezygnując z jakości.