• O nas

Firma Best 4 Animal Care sp. z o.o. to dystrybutor karmy dla psów i dystrybutor karmy dla kota.  W naszej ofercie znajdują się tylko produkty najwyższej jakości, odpowiadające na wciąż rosnące wymagania Klientów i ich pupili.  Jesteśmy importerem wyłącznym na Polskę marek: Renske, Dr.Berg,  Icepaw, Rockster, Tenetrio, Liebesgut, Dog's Love, Cat's Love, WOW.  Naszą misją jest wspieranie opiekunów zwierząt domowych w zapewnieniu ich pupilom długiego życia w pełnym zdrowiu i komforcie. 

 

Czujemy się współodpowiedzialni za jakość życia zwierząt domowych, dlatego oferujemy najwyższej jakości naturalne karmy oraz akcesoria wspierające ich życie w zdrowiu i komforcie. Wierzymy, że biznes powinien być odpowiedzialny nie tylko w obszarze społecznym i ekonomicznym , ale i środowiskowym. Dlatego wybieramy do współpracy producentów respektujących ochronę zasobów naturalnych, wybieramy energooszczędne i przyjazne środowisku rozwiązania.

 

Budujemy sieć dystrybucji opartą  na  zaufaniu i strategii transparentnej polityki cenowej.  Jesteśmy przekonani, że zasady współpracy oparta na zaufaniu i wiarygodności budują stabilne i mocne podstawy biznesu.

       

Jako importer karmy dla zwierząt promujemy zdrowy styl żywienia i wpływ jakości jedzenia na zdrowie pupili, bo to przecież nasi bliscy przyjaciele. Ważne jest dla nas aby oferowane przez nas karmy spełniały normy żywieniowe określone przez międzynarodowe instytuty żywieniowe.