• Nagrody dla firmy

Nagroda „Perła Zoologii” 2023 za dynamiczny rozwój biznesu dla Best 4 Animal Care
dyplom-perla-zoologii.jpgPodczas targów PET EXPO w Łodzi firma Best 4 Animal Care sp. z o.o. odebrała nagrodę ‘Perła Zoologii” za dynamiczny rozwój biznesu w branży zoologicznej. „ To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy. Nagroda za dynamiczny rozwój w tak zmiennych warunkach rynkowych i rosnącej konkurencji jest szczególnie cenna. Ale to nagroda przede wszystkim dla Was - naszych Klientów, dlatego szczególnie chciałabym podziękować Wam za fantastyczną współpracę i ogromne zaangażowanie. Nasz rozwój napędzają także partnerskie i przyjacielskie relacje z naszymi Dostawcami – firmami Petco, Renske Natural Petfood, Icepaw, Luftleine, Dr.Berg Tiernahrng, Rockster i Hello Teds. Bez ich zaufania i wsłuchiwania się w potrzeby polskiego rynku nasz rozwój nie byłby tak dynamiczny. Nie byłoby nas w tym miejscu gdyby nie pasja i zaangażowanie całego naszego Zespołu – to wielka przyjemność z Wami pracować. Podziękowania kieruję także do wszystkich osób i organizacji promujących zdrowe odżywianie i odpowiedzialną opiekę nad pupilami, w tym szczególnie do mediów branżowych i ekspertów naukowych ” mówi  Joanna Kawecka – Prezes Zarządu Best 4 Animal Care sp. z o.o.                      


Nagroda FIRMA ROKU dla Best 4 Animal Care

Nagroda-firma-roku-dla-best-4-animal-care nagroda-firma-roku-dla-best-4-animal-care

W trakcie Gali Plebiscytu Sfinksy 2022 odebraliśmy nagrodę FIRMA ROKU. To dla nas szczególne wyróżnienie. Wybór naszej firmy Kapituła uzasadniła tymi słowami: 
 
„Rolą firm, które aspirują do liderów rynku petfood jest świadome wprowadzanie na rynek produktów dla zwierząt towarzyszących, które charakteryzują się bezpieczeństwem, odpowiednim składem oraz wyznaczają trendy, za którymi powinny podążać inne firmy.

Kapituła Plebiscytu Sfinksy właśnie za powyższe chce docenić firmę Best 4 Animal Care. Gratulacje”

 

AWARDS "COMPANY OF THE YEAR" for Best 4 Animal Care

"The role of companies that aspire to be leaders in the pet food market is to consciously introduce products for companion animals that are characterized by safety, appropriate composition and set trends that other companies should follow.

The Chapter of the Sphinx Award would like to recognize Best 4 Animal Care company"

 

e-GAZELE BIZNESU dla Best 4 Animal Care 


dyplom_41.jpg

Jesteśmy laureatem  prestiżowej nagrody e-Gazele Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w Polsce w 2021 roku (41 miejsce ) oraz 2022 (62 miejsce), przyznawanych na podstawie  danych finansowych  (osiągany zysk i wzrost sprzedaży).   ZŁOTE SERCE MYPETSTORY 2021


Nagroda-zlote-serce(1).jpg