• ICEPAW Energie Booster - poprawa wydajności psów sportowych (700g)

Symbol: 4260321915094

Szybka regeneracja, dawka energii, poprawa wydajności psów sportowych

Ceny po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.9
Kurier DPD 18.9
Kurier InPost 18.9
Kurier DPD (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.7 kg
Zostaw telefon

Naturalne źródło szybkiej energii dla psów. Wspomaga wydajność psów sportowych oraz  pomaga znacząco skrócić czas regeneracji po wysiłku fizycznym i w jego trakcie, poprzez uzupełnienie zapasu cukru. Preparat ma postać wygodnego proszku idealnego na treningi i zawody. Można go idealnie wymieszać z wodą z karmą suchą lub mokrą.

 •  idealny dla psów sportowych i podczas (wielodniowych) treningów lub zawodów
 •  pomaga znacznie skrócić czas regeneracji po ćwiczeniach i w ich trakcie
 •  wspiera lepszą wydajność organizmu i szybką regenerację
 •  z organicznym fosforem - butafosfanem wspomagającym metabolizm białek, węglowodanów i tłuszczów
 •  z maltodekstryną, która dostarcza komórkom mięśniowym glukozy jako źródła energii

 

Jak działa ICEPAW Energie Booster?  

ICEPAW Energie Booster wspomaga wydajność psów sportowych i pomaga znacząco skrócić czas regeneracji po wysiłku fizycznym i w jego trakcie. Kluczowe składniki Energii Booster  to butafosfan i maltodekstryna.

 • Organiczny fosfor czyli  butafosfan, wspomaga metabolizm białek, węglowodanów i tłuszczów oraz sprzyja lepszej wydajności i szybkiej regeneracji.
 • Maltodekstryna dostarcza komórkom mięśniowym glukozy jako źródła energii, a także wspomaga jeszcze szybszą regenerację psa po wyczerpującym treningu lub zawodach. Glikogen jest magazynowany w komórkach mięśniowych psa. Nadmiar glikogenu jest przekształcany w tkankę tłuszczową i magazynowany w postaci zapasów tłuszczu.

Co to jest  butafosfan?

Butafosfan jest organicznym źródłem fosforu dla metabolizmu u zwierząt. Fosfor jest ważny między innymi dla metabolizmu energetycznego. Jest niezbędny dla glukoneogenezy, ponieważ większość półproduktów tego procesu musi podlegać fosforylacji. Glukoneogeneza to enzymatyczny proces polegający na przekształcaniu niecukrowych prekursorów - czyli na przykład aminokwasów, glicerolu i mleczanu - w glukozę. Proces ten zachodzi przede wszystkim w komórkach wątroby oraz w nerkach i zwiększa się w trakcie wysiłku fizycznego oraz gdy pies jest głodny. 

 

Praktyczne wskazówki ważne dla wydajności psa sportowego  

 • Zapasy cukru u psów wystarczają na około 45 minut do 1 godziny podczas ćwiczeń (np. jazdy na rowerze).
 • Po około 1 godzinie ćwiczeń organizm przełącza się ze spalania cukru na spalanie tłuszczu.
 • Zapasy cukru należy uzupełnić nie później niż 1 godzinę po wysiłku. Po upływie tego czasu nie jest już możliwe całkowite uzupełnienie braków cukru.
 • Następnego dnia nie można osiągnąć 100% wydajności psa bez całkowitego zapełnienia zapasów cukru.
 • Jest to szczególnie ważne w przypadku zawodów odbywających się przez dwa kolejne dni.

 

Skład: Maltodekstryna, sole potasowe kwasów organicznych (kwas cytrynowy) 0,8% fumaran magnezu 0,27%

Składniki analityczne: Białko surowe 0,1%, tłuszcz surowy 1,7%, włókno surowe 0,0%, popiół surowy 0,6%, sód 0,0%, fosfor 0,17%, magnez 0,04%, potas 0,28%

Dodatki/1000 g:Witaminy: Witamina B12/Cy-anokobalamina 6000 µg, witamina C (3a300) 225 mg, witamina B6/chlorowodorek pirydoksyny (3a831) 7,3 mg, witamina B1 (3a820) 2,4 mg, witamina B2 (3a826) 2,4 mg, kwas foliowy (3a316) 1,0 mg, biotyna (3a880) 500 µg, D-pantotenian wapnia (3a841) 39,0 mg, witamina E (3a700) 30,0 mg, niacynamid (3a315) 40,0 mg.

 

Zalecenia żywieniowe: Zalecamy zmieszać proszek (20 g na 10 kg psa) z niewielką ilością wody i dobrze wymieszać aby nie powstały grudki,  a następnie wymieszać z większą ilością świeżej wody pitnej. Można także podawać z codziennym pokarmem, karmą mokrą lub suchą .

 

Uwaga! ICEPAW Energie Booster stosuje się maksymalnie 1 godzinę przed i po wysiłku fizycznym. Preparat podaje się z około 3/4 litra wody. Ważne jest, aby podawać preparat zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym, aby zapewnić wysoką wydajność organizmu

 

Typ karmy: Karma uzupełniająca dla psów

 

Masa netto: 700 g proszku

 

Wartość energetyczna: ok. 375,60 Kcal na 100 g

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie