• ICEPAW Insect Relief - spray przeciwko kleszczom i owadom (500ml)

Symbol: 4260321916084

Szukasz skutecznej ochrony Twojego psa przed kleszczami? Preparat, który stosujesz okazał się mało skuteczny? Zastosuj ICEPAW Insect Relief. To innowacyjne połączenie 3 aktywnych składników: naturalnych - olejku z goździków  i geraniolu oraz ikarydyny.   ICEPAW Insect Relief  zapewnia ochronę przed: kleszczami, pchłami, komarami, końskimi muchami, meszkami, osami. Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Ma postać sprayu o  działaniu silnie odstraszającym kleszcze i owady. Bezpieczny, wydajny i bardzo łatwy w użyciu. Bardzo skutecznie działa do 8 godzin.

Czas realizacji 48 godzin
Ceny po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.9
Kurier DPD 18.9
Kurier InPost 18.9
Kurier DPD (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon

Szukasz skutecznej ochrony Twojego psa przed kleszczami? Preparat, który stosujesz okazał się mało skuteczny? Zastosuj ICEPAW Insect Relief -  innowacyjne połączenie 3 aktywnych składników: naturalnych - olejku z goździków  i geraniolu oraz syntetycznej ikarydyny.

 ICEPAW Insect Relief  to bardzo skuteczny i bezpieczny  preparat zapewniający ochronę przed: kleszczami, pchłami, komarami, końskimi muchami, meszkami, osami. Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Ma postać sprayu o  działaniu silnie odstraszającym kleszcze i owady. Bezpieczny, wydajny i bardzo łatwy w użyciu. Bardzo skutecznie działa do 8 godzin.

Preparat przetestowany w najcięższych warunkach i terenach mocno zasiedlonych przez kleszcze! Rekomendowany przez Michaela Tetznera, wielokrotnego mistrza w psich zaprzęgach , intensywnie trenującego ze swoimi psami.  

Ważne!  każdy kleszcz przyniesiony przez Twojego Pupila  stanowi ryzyko poważnych chorób dla niego i domowników. Jeśli zatem zależy Ci na zdrowiu Twojego pupila i członków rodziny, warto zaopatrzyć się w skuteczny preparat odstraszający kleszcze i owady.

 

Niezwykła skuteczność wspólnego działania 3 aktywnych składników

  • Zastosowanie w preparacie Insect Relief unikalnego połączenia 3 aktywnych składników: naturalnych - olejku z goździków i geraniolu oraz ikarydyny zapewnia wysoką skuteczność działania przez długi czas (do 8 godzin). 
  • Preparat zapewnia również silną ochronę w przypadku deszczu, silnego pocenia się organizmu psa i podczas ciepłych dni -dzięki wyjątkowym właściwościom adhezyjnym (przylegania do skóry i sierści)
  • Doskonale sprawdza się także podczas aktywności z psem i w wyższych temperaturach

 

Działanie składników zawartych w  Insect Relief

  • Geraniol to organiczny związek chemiczny, w pełni naturalny, odstraszający komary, kleszcze, pchły. Nie zabija on owadów, a jedynie je odstrasza, zniechęcając do osiadania na skórze. Opary tego środka unoszą się w powietrzu i tworzą swego rodzaju barierę ochronną. Rozpylany na skórze skutecznie zapobiega pogryzieniom przez kleszcze.  (  Przeprowadzone badania na krowach wykazało, że wśród krów opryskiwanych geraniolem uzyskano zmniejszenie średniej liczby kleszczy na zwierzętach  o 98,4%)

 

  • Ikarydyna (N-acetylo-N-butylo-beta-alaninian etylu (> 20%) to bezpieczny środek syntetyczny najskuteczniejszy w odstraszaniu kleszczy wśród substancji dopuszczanych do stosowania przez ludzi i zwierzęta. Ikarydyna obecna jest  w wielu preparatach przeznaczonych do stosowania przez ludzi, w tym dzieci. Jest bezzapachowa, nie powoduje podrażnień skóry i innych reakcji alergicznych. Działa odstraszająco na kleszcze, a także komary, pchły muchy, meszki.  Stężenie ikarydyny zastosowane w preparacie Insect Relief  jest skuteczne przeciwko kleszczom i komarom od 5 do 8 godzin. Warto dodać, że ikarydyna nie wykazuje szkodliwego wpływu nawet w przypadku bardzo wysokich dawek na układ nerwowy (co jest główną wadą innych preparatów syntetycznych).

 

  • Olejek eteryczny z liści goździków otrzymuje się przez destylację z parą wodną liści i końcówek gałęzi goździka, często stosowany jest  jako naturalny repelent, czyli środek odstraszający owady, szczególnie meszki.

 

Warto pamiętać: preparaty oparte tylko o naturalne roślinne składniki działają krótko i z dużo mniejszą skutecznością w porównaniu do syntetycznego składnika aktywnego - ikarydyny. Preparaty takie szczególnie szybko ulatniają się pod wpływem temperatury ciała i temperatury zewnętrznej.   

Jak stosować Insect Relief?

Przed zastosowaniem preparatu należy wyszczotkować sierść psa „pod włos", potem spryskać z odległości 10 cm, omijając wszystkie wrażliwe obszary (oczy, uszy, pysk). Szczególnie dobrze należy spryskać szyję i okolicę szyi oraz ogon.

 

Duża pojemność! Butelka 0,5 litra z wygodnym aplikatorem w formie atomizera z pompką . Wydajny i bardzo łatwy w użyciu. 

 

Skład na 1 kg: Sec-Butyl - 2 - (2-hydroxyethyl) piperidin 1 - carboxylat 80.000 mg; Geraniol 5.000 mg

Dodatkowe składniki: olejek eteryczny z goździków

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie