• PUPILEK EYES – preparat do higieny stanów zapalnych oczu (100 ml)

Symbol: 5906874573020

Likwiduje stany zapalne, łagodzi objawy w postaci zaczerwienia, pieczenia i swędzenia. Wspomaga ochronę mikrobiologiczną, ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.

Ceny po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.9
Kurier DPD 18.9
Kurier InPost 18.9
Kurier DPD (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon

Preparat w postaci toniku pielęgnacyjnego z nanocząsteczkami złota  działa regenerująco, kojąco i przeciwzapalnie. Likwiduje stany zapalne, łagodzi objawy w postaci zaczerwienia, pieczenia  i swędzenia. Wspomaga ochronę mikrobiologiczną, ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe– potwierdzone badaniami. Preparat przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.
 

Wskazany do stosowania przy:
* przy stanach zapalnych oczu
* przy łzawieniu i ropieniu oczu
* do codziennej higieny okolic oczu
* przy infekcjach wirusowych

Kiedy stosować preparat do higieny stanów zapalnych oczu u psa?

  • Przy stanach zapalnych oczu

Ochronę oczu czworonogów zapewniają powieki, które wewnątrz wyłożone są błoną śluzową (spojówką). Spojówka jest wrażliwa na podrażnienia jak ostre światło, tarcie lub ciała obce np. alergeny, pyłki, kurz. Czynniki te mogą prowadzić do wystąpienia zapalenia spojówek. Częstą przyczyną zapalenia spojówek są owłosione obrzeża powiek. Wyraźnymi oznakami zapalenia oczu są wydzielina, opuchlizna i zaczerwienienie. Wydzielina z oka może przy tym być lepka lub płynna zarówno przejrzysta jak i mętna lub ropna.

  • Przy łzawieniu i ropieniu oczu

Zaraźliwe zapalenie spojówek u czworonoga występuje wtedy, gdy wywołane zostało przez wirusy, bakterie, grzyby lub pasożyty. W przypadku infekcji wirusowych, np. wirusa opryszczki, najpierw tworzą się małe pęcherzyki, które dla zwierząt są wyjątkowo bolesne, piekące i swędzące.

  • Do codziennej higieny okolic oczu

Częstą przyczyną zapalenia spojówek są owłosione obrzeża powiek. Wyraźnymi oznakami zapalenia oczu są wydzielina, opuchlizna i zaczerwienienie. Wydzielina z oka może być przy tym lepka lub płynna, zarówno przejrzysta jak i mętna, lub ropna.

  • Przy infekcjach wirusowych.

W przypadku infekcji wirusowych, np. wirusa opryszczki, najpierw tworzą się małe pęcherzyki, które dla zwierząt są wyjątkowo bolesne, piekące i swędzące.


SPOSÓB UŻYCIA: Rozpylić poprzez naciśnięcie atomizera na miejsce wymagające pielęgnacji. Zalecane jest stosowanie 2–3 razy dziennie.

Składniki: Deionized water, nano gold. Stężenie: 50PPM

Pojemność: 100 ml

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie