• PUPILEK SKIN 2 - preparat do higieny stanów zapalnych skóry (100 ml)

Symbol: 5906874573006

Preparat w postaci toniku z nanocząsteczkami srebra o działaniu przeciwzapalnym, regenerującym i kojącym.

Ceny po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.9
Kurier DPD 18.9
Kurier InPost 18.9
Kurier DPD (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Preparat zawiera nanocząsteczki srebra. Ma postać  postaci toniku o działaniu przeciwzapalnym, regenerującym i kojącym. Posiada właściwości przeciwbakteryjne potwierdzone badaniami, wspomaga także ochronę mikrobiologiczną. Do stosowania we wszelkich  stanach zapalnych skóry oraz przy zadrapaniach, skaleczeniach, ukąszeniach, obtarciach, obrzękach, wysypkach, alergii, oparzeniach.

Przy jakich problemach skórnych stosować preparat ?

 •  zaczerwienienie skóry
 •  owrzodzenia
 •  występowanie krost, strupów, bąbli, ropni
 •  łuszczyca, alergie, wysypki
 •  łysienie
 •  drapanie się, wylizywanie i wygryzanie skóry
 •  rany, skaleczenia, obtarcia, obrzęki
 •  oparzenia
 •  nieprzyjemny zapach
 •  występowanie ognisk bakteryjnych i zmian grzybowych skóry
 •  zakażenie spowodowane pasożytami (wszy, roztocza, pchły)


Preparat Pupilek do higieny stanów zapalnych skóry działa wielokierunkowo, z jednej strony koi i regeneruje skórę, z drugiej działa przeciwbakteryjnie oraz wzmacnia ochronę mikrobiologiczną.   


Zmiany w wyglądzie skóry zwierząt domowych świadczą o chorobie organizmu, wymagają podjęcia zdecydowanych i konkretnych działań. Zbagatelizowane często prowadzą do rozwoju schorzenia i rozmaitych powikłań. Zmiany w skórze i sierści czworonoga często są objawem konkretnych chorób dermatologicznych lub alergii,  niekiedy są czynnikiem towarzyszącym na przykład stresowi.


Najczęstsze choroby skóry u czworonożnych związane są z niewłaściwą pielęgnacją lub zaniedbaniem. Zwierzę powinno być regularnie czesane i kąpane, przebywać w czystym otoczeniu, aby w jego sierści nie gromadziły się zanieczyszczenia, które stanowią pożywkę dla drobnoustrojów chorobotwórczych, dla których siedliskiem staje się także złuszczający się naskórek. Przetłuszczona, skołtuniona sierść uniemożliwia prawidłową wentylację skóry, wtedy u zwierzaka łatwo dochodzi do grzybicy skóry czy powstawania ognisk zakażenia bakteryjnego. Brudna, zaniedbana sierść staje się dogodnym miejscem bytowania pcheł, roztoczy oraz wszy. Zakażenia spowodowane tymi pasożytami mogą bardzo szybko prowadzić do powstawania zapalenia skóry u czworonoga, jej uszkodzeń jak również reakcji alergicznych.
 
Dyskomfort związany z infekcją powoduje, że zwierzę częściej i intensywniej się drapie. Konsekwencją jest tworzenie się pojedynczych otarć, zadrapań oraz ran. Często ze zmian skórnych sączy się surowicza lub ropna wydzielina.
Preparat Pupilek do higieny stanów zapalnych skóry działa wielokierunkowo, z jednej strony koi i regeneruje skórę, z drugiej działa przeciwbakteryjnie. 

 
SPOSÓB UŻYCIA:
Rozpylić płyn na skórę, sierść, włosy poprzez naciśnięcie atomizera. Zalecane jest stosowanie 2- 3 razy dziennie.

Skład: Deionized water, nano silver, nano gold. Stężenie: 50PPM


Preparat przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie