• RENSKE GOLDDUST HEAL 8 – układ moczowy i nerki – wsparcie pracy nerek i zdrowy układ moczowy (250g)

Symbol: 8717185290240

Golddust Heal 8– układ moczowy i nerki to naturalny preparat dla psów i kotów wspomagający pracę nerek i dróg moczowych oraz zapobiegający powstawaniu stanów zapalnych układu moczowego.

Ceny po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.9
Kurier DPD 18.9
Kurier InPost 18.9
Kurier DPD (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Mało
Waga 0.25 kg
Zostaw telefon

 

RENSKE GOLDDUST HEAL 8 – układ moczowy i nerki  – wsparcie pracy nerek i zdrowy układ moczowy  (250g)

 

Golddust Heal 8– układ moczowy i nerki  to naturalny preparat dla psów i kotów wspomagający pracę nerek i dróg moczowych oraz zapobiegający powstawaniu stanów zapalnych układu moczowego.

 

Głównym składnikiem Golddust Heal 8 jest ekologiczne siemię lniane pochodzące z czystych terenów Kanady. W składzie znajdują się także  ekstrakty  z nawłoci i żurawiny, które mają szczególne zastosowanie w leczeniu i profilaktyce chorób układu moczowego. .  

Golddust Heal 8  – układ moczowy i nerki  zalecamy stosować w celu:

  •  Wspomagania pracy nerek i dróg moczowych
  •  Wsparcie dobrze funkcjonującego pęcherza
  •  Zwiększenia elastyczności  pęcherza
  •  Utrzymania pęcherza w czystości
  •  Wspierania zdrowego środowisko pęcherza

 

Holistyczne podejście do zdrowego układu moczowego i pracy nerek     

·         Ekstrakt z żurawiny  -  ma szczególne zastosowanie w profilaktyce i leczeniu chorób układu moczowego.Regularne stosowanie żurawiny obniża ryzyko, a w wielu przypadkach eliminuje całkowicie występowanie stanu zapalnego w pęcherzu moczowym. Ekstrakt z żurawiny zakwasza mocz, co prowadzi do zabicia bakterii znajdujących się w pęcherzu moczowym. Związki zawarte w żurawinie wykazują silne działanie bakteriobójcze. Żurawina działa moczopędnie, co zapobiega zasiedlaniu pęcherza moczowego przez bakterie. Fruktoza zawarta w owocach żurawiny zapobiega przyleganiu bakterii do nabłonka układu moczowego. Stosowanie preparatów z żurawiną ważne jest także w zapobieganiu  kamicy układu moczowego. Obecny w owocach kwas cytrynowy obniża powstawanie szczawianów wapnia, tworzących tzw. kamienie nerkowe.

·         Ekstrakt z  nawłoci -wspomaga prawidłową pracę układu moczowego, zaleca się ja  dla wzmocnienia nerek i dla ochrony antyoksydacyjnej. Ponadto nawłoć wspomaga pracę układu ruchowego, wpływając pozytywnie na ruchomość i elastyczność stawów

·         Siemię lniane- bogactwo kwasów Omega-3 bardzo ważnych dla zdrowia i kondycji całego organizmu . Siemię wykorzystywane w preparatach Golddust pochodzi z czystych terenów Kanady, gdzie jest nasłonecznione przez 22 godziny dziennie. Dzięki temu zawiera niezwykle wysoką zawartość przeciwutleniaczy i lignanów (fitoestrogenu), które wpływają na równowagę hormonalną.  

 

 

Zalecenia dotyczące stosowania

Wymieszaj zalecaną ilość Golddust Heal z karmą dla psa lub kota. Zacznij pierwszy tydzień od połowy zalecanej ilości. Następnie stosuj zalecaną ilość. W razie potrzeby możesz podwoić dawkę. Po otwarciu przechowuj Golddust Heal w chłodnym, suchym miejscu.

Zalecana optymalna dawka dzienna :

Bardzo małe zwierzęta <2 kg 0,5 miarki

Małe zwierzęta 2 - 5 kg 1 miarka 

Zwierzęta średnie 5-15 kg 1,5 miarki 

Duże zwierzęta 15-30 kg 2 miarki

 Bardzo duże zwierzęta 30-60 kg 2,5 miarki

Rodzaj karmy:karma uzupełniająca

Skład:

W 100 g: siemię lniane (organiczne, stabilizowane, mielone, wzmocnione, jakość spożycia przez ludzi, czystość 99,9%) (Omega-3 22,81 g / 100 g, Omega-6 5,9 g / 100 g) (91,23%), ekstrakty z żurawiny (6,14%), ekstrakt z nawłoci (2,63%)

 

Składniki analityczne:

Na 100 g: węglowodany 28 g, białko surowe 17 g, tłuszcz surowy 39 g, kwasy tłuszczowe nasycone 1 g, wielonienasycone 22 g, jednonienasycone 3 g, błonnik 25 g

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie