• RUCAN BALL Small Purple - S, bardzo twarda, fioletowa piłka na przysmaki dla psa

Symbol: 7427250953369

Dla psów małych ras o mocniejszym zgryzie. Lekka, bardzo wytrzymała i odporna na psie zęby. Z naturalnego kauczuku, bezpieczna dla psa i biodegradowalna. Do wypełnienia ulubionymi smakołykami lub zabawy.

Ceny po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.9
Kurier DPD 18.9
Kurier InPost 18.9
Kurier DPD (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.03 kg
Zostaw telefon

Wielofunkcyjna piłka dla psa RUCAN  

Piłka RUCAN BALL to  zabawka behawioralna dbająca o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego psa. Tą wielofunkcyjną piłkę wykorzystasz na wiele sposobów.  Została zaprojektowana tak, aby można ją było wypełnić karmą lub przekąskami, a Twój pies będzie się dobrze bawił, wybierając jej zawartość. To piłka, która stymuluje aktywność umysłową psa, minimalizuje lęk separacyjny oraz nudę, co jest bardzo istotne dla jego zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia. Będzie świetną nagrodą dla psa, a zamrożona  przyniesie ulgę w upalne dni.  Piłka RUCAN bez przysmaków  w środku jest świetną zabawką do aktywności fizycznej, do rzucania i aportowania oraz wspólnych zabaw i wzmacniania więzi z Twoim psem. 

Piłka RUCAN jest wykonana z kauczuku naturalnego. Jest bezpieczna i delikatna dla zębów psa, a jednocześnie bardzo wytrzymała. Świetnie odbija się, a dzięki otworom ma nieprzewidywalny kąt odbicia, dając więcej frajdy psom. 

Piłka w rozmiarze S i dużej twardości przeznaczona jest dla psów małych ras o mocniejszym zgryzie.  Jest lekka, elastyczna i bardzo wytrzymała oraz odporna na psie zęby.  Kolor fioletowy w zabawkach RUCAN  oznacza bardzo dużą twardość, idealną dla psów o bardzo mocnym zgryzie i skłonności do rozgryzania zabawek. 

Uwaga! Rozmiar piłki powinien być zawsze większy niż pysk psa, a twardość dostosowana do siły ugryzienia, wieku i zachowania psa. Jeżeli pojawiają się wątpliwości co do rozmiaru jaki wybrać, staraj się zawsze wybierać ten większy. 

Dane techniczne

Średnica piłki - 5 cm
Średnica małego otworu - 1 cm
Średnica dużego otworu - 2 cm
Waga piłki - 30 g  

Wskazówki użytkowania: 

Piłka RUCAN jest przeznaczona do zabawy z psem. Możesz wykorzystać zarówno do rzucania i aportowania  jak i do napełniania jedzeniem. W przypadku rozgryzienia zabawki zabierz ją psu i podaj nową lub  o wyższej twardości. W przypadku połknięcia kawałka piłki skonsultuj się z lekarzem weterynarii (kauczuk naturalny nie jest ani toksyczny, ani strawny, najbardziej normalną rzeczą jest to, że po prostu zostanie wydalony z kałem, taki kawałeczek o miękkich krawędziach nie uszkodzi jelit). 

Dlaczego psy uwielbiają piłki RUCAN ? Poznaj ich zalety 

Zabawa, rozrywka, uspokajanie, stymulowanie umysłu, pobudzanie do aktywności fizycznej to bardzo ważne rzeczy, aby nasze psy mogły cieszyć się dobrym zdrowiem. RUCAN BALL to niezwykła piłka  behawioralna dbająca o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego psa:   

  • Z naturalnego kauczuku - bardzo wytrzymała i bezpieczna dla psa 

Kauczuk naturalny to bardzo wytrzymały materiał wysokiej jakości, o sprężystej i elastycznej teksturze. Jest bardzo odporny na psie zęby i bezpieczny dla zwierząt. 

  • Jedzenie staje się jeszcze większą  przyjemnością

Piłka wypełniona smakołykami wydłuża przyjemność jedzenia. Można wypełnić ją karmą suchą, mokrą, płynami i dowolną zdrową karmą dla swojego psa. Jeśli chcesz zapewnić psu dłuższą rozrywkę lub zwiększyć trudność , zamroź ją, aby wydobycie zawartości trwało dłużej lub zapewniło ochłodę w upalne dni. 

  • Dba o zdrowe zęby psa 

Psy uwielbiają rzuć i gryźć piłki RUCAN, co masuje ich dziąsła i pomaga dbać o zęby, zapobiegając tworzeniu się kamienia nazębnego. Wykonane są z kauczuku naturalnego, dlatego są bezpieczne i delikatne dla zębów psa.  

  • Atrakcyjna zapachowo dla psów 

Zabawki RUCAN są delikatnie aromatyzowane, aby zneutralizować intensywny zapach naturalnego kauczuku. Dzięki temu zapach zabawek RUCAN jest przyjemny dla człowieka i bardzo atrakcyjny dla psów, do tego stopnia, że niektóre psy liżą nasze zabawki bez jedzenia w środku. Zastosowane aromaty są nietoksyczne i spełniają rygorystyczne normy materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.   

  • Stymuluje umysł psa 

Stymulacja umysłu i ćwiczenia myślowe są niezbędne dla zdrowia zwierzęcia . Piłka jest przeznaczona  do wielokrotnego napełniania, a zmieniając rodzaj wypełnienia i poziom trudności stymulujesz Twojego zwierzaka do myślenia, jak wyciągnąć zawartość ze środka.

  • Minimalizuje niepokój, stres oraz nudę 

Wykorzystaj piłkę RUCAN do zrelaksowania psa, zminimalizowania lęku separacyjnego, stresu czy nudy. Jeśli  pies nie lubi sam zostawać w domu , jest nadpobudliwy, nie lubi gości w domu albo po prostu jest znudzony  napełnij piłkę jedzeniem, daj psu w spokojnym miejscu , a on skoncentruje się na wylizywaniu  zawartości, wyciszy się, zrelaksuje i przy okazji trochę zmęczy i zapewni sobie lepszy sen.  

  • Pobudza psa do aktywności fizycznej i wspólnej zabawy

Zabawa ze swoim zwierzakiem to najlepszy prezent, jaki możesz mu dać. Używaj piłki RUCAN   dla urozmaicenia codziennego spaceru i zmotywowania psa do ruchu. Piłką RUCAN psy chętnie bawią się także samodzielnie, bo świetnie się odbija w nieprzewidywalnych kierunkach. A jak czasem w nagrodę wypełnisz piłkę suchą karmą czy przysmakami na pewno będzie ulubioną piłką Twojego psa.       

  • Biodegradowalna - bezpieczna dla środowiska ze zrównoważonej produkcji   

Zrównoważona i odpowiedzialna produkcja  zabawek RUCAN przyczynia się między innymi do rozwoju gospodarki europejskiej i ograniczenia śladu węglowego. Zabawki RUCAN produkowane są w manufaktura o ponad 50-letnim doświadczenie w produkcji z kauczuku naturalnego i wykonane są z kauczuku  najlepszej jakości, który jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu nasze zabawki są bardzo wytrzymałe i starczają  po prostu na dłużej. 

Dodatkowo kauczuk naturalny jest biodegradowalny czyli rozkłada się z czasem bez szkody dla środowiska, a więc jest przyjazny dla środowiska, bezpieczny i nietoksyczny.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie