• RUCAN SKY RINGS - ringo dla psa 13 cm

Symbol: 7427250953482

Dla małych i średnich psów - do wspólnych zabaw w przeciąganie, aportowanie i rzucanie. Elastyczne, bardzo wytrzymałe o ergonomicznym kształcie.

Ceny po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.9
Kurier DPD 18.9
Kurier InPost 18.9
Kurier DPD (Pobranie) 19.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.12 kg
Zostaw telefon

SKY RINGS Ringo o średnicy 13 cm przeznaczone jest dla małych i średnich psów – do zabawy w przeciąganie, rzucanie i aportowanie. Lekkie i wygodne do trzymania przez psy, stymuluje do ćwiczenia ruchu, koordynacji wzrokowo-przestrzennej oraz rozwijania zdolności motorycznych. Dzięki tej zabawce Twó pies może cieszyć się godzinami aktywnej zabawy na świeżym powietrzu, ale i w domu. Bo w przeciąganie możecie bawić się wspólnie także w domu podczas np. deszczowych dni.   

 • Ergonomiczny kształt – zaokrąglone krawędzie dla wygodnego chwytu opiekuna i bezpieczne dla psa
 • Elastyczne – delikatnie wyginają się pod wpływem siły, chroniąc w ten sposób  nadgarstek  opiekuna psa i szyję psa przed silnymi  skręceniami   
 • Wytrzymałe – wykonanie z naturalnego kauczuku najwyższej jakości powoduje, że jest to bardzo wytrzymała zabawka  
 • Kolor niebieski - bardzo dobrze widziany przez psy 

Dane techniczne:
Średnica zewnętrzna: 13,5 cm
Średnica wewnętrzna: 10 cm
Grubość: 1,7 cm
Waga: 112 g


Wskazówki użytkowania: 
Zawsze rzucaj SKY RINGS w kierunku, w którym zwrócony jest pies, aby zapobiec skręceniu, które z czasem może spowodować kontuzję psa. Polega to na podrzuceniu zabawki na taką wysokość, na której pies nie musi nadwyrężać szyi. Zalecamy zabranie zabawki po zakończeniu zabawy, w przeciwnym razie może szybko się znudzić jak każda zabawka. Z nudów lub niecierpliwości niektóre psy mają tendencję do rozgryzania zabawek, a w niektórych przypadkach odgryzania kawałków zabawki. W przypadku odgryzienia kawałku zabawki  należy ją  wymienić na inną w dobrym stanie, aby uniknąć połknięcia. W przypadku połknięcia skonsultuj się z lekarzem weterynarii . Kauczuk naturalny nie jest ani toksyczny, ani strawny, najbardziej normalną rzeczą jest to, że taki kawałeczek o miękkich krawędziach nie uszkodzi jelit , po prostu zostanie wydalony z kałem. 

RUCAN SKY RINGS - zabawki dbające o zdrowie fizyczne i psychiczne Twojego psa

Zabawa i pobudzanie do aktywności fizycznej to bardzo ważne rzeczy, aby nasze futrzaki mogły cieszyć się dobrym zdrowiem. Dlatego RUCAN SKY RINGS:

 • Pomogą w  budowaniu relacji i  wzmacniania więzi z psem
 • Urozmaicą i uatrakcyjnią codzienny spacer  
 • Stymulują do aktywności fizycznej i motywują psa do ruchu  
 • Uczą koordynacji wzrokowo-przestrzennej
 • Rozwijają zdolności motoryczne
 • Są najlepszym prezentem jaki możesz podarować swojemu psu  czyli wspólną zabawę i razem spędzony czas 

Dlaczego niebieskie zabawki dla psa?

Psy świetne rozróżniają odcienie błękitu i dobrze widzą przedmioty w tych kolorach. Dlatego zabawki do aktywności w terenie - do rzucania i aportowania jak ringo czy dysk w kolorze niebieskim  są bardzo atrakcyjne dla psów.  
A przy okazji intensywny kolor błękitnego nieba jest przyjemny i pozytywny w odbiorze także dla oka człowieka.

RUCAN SKY RINGS to zabawki z naturalnego kauczuku 

 • Bardzo wytrzymałe i przyjemne dla psa RUCAN SKY RINGS wykonane są z naturalnego kauczuku. To bardzo wytrzymały materiał wysokiej jakości, o sprężystej i elastycznej teksturze. Jest bardzo odporny na psie zęby i bezpieczny dla zwierząt. Dlatego jest to fantastyczny do produkcji zabawek dla psów. 

 • Bezpieczne dla psa i jego zębów - zabawki RUCAN z kauczuku naturalnego pomagają zachować zdrowe zęby, zapobiegając tworzeniu się kamienia nazębnego. Są bezpieczne i delikatne dla zębów psa. Są bardzo wytrzymałe, jednak może zdarzyć się, że pies z silnym instynktem gryzienia odgryzie kawałeczek kauczuku. Ale to żaden powód do stresu, taki kawałeczek o miękkich krawędziach nie uszkodzi jelit , po prostu zostanie wydalony z kałem.        

 • Atrakcyjne zapachowo dla psów - RUCAN SKY RINGS  są delikatnie aromatyzowane, aby zneutralizować intensywny zapach naturalnego kauczuku. Dzięki temu zapach zabawek RUCAN jest przyjemny dla człowieka i bardzo atrakcyjny dla psów. Zastosowane aromaty są nietoksyczne i spełniają rygorystyczne normy materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością  zgodnie z rozporządzeniem (EU) 10/2021. 
 • Bezpieczne dla środowiska oraz ze zrównoważonej produkcji - kauczuk naturalny jest biodegradowalny czyli rozkłada się z czasem bez szkody dla środowiska, a więc jest przyjazny dla środowiska, bezpieczny i nietoksyczny.Zrównoważona i odpowiedzialna produkcja  zabawek RUCAN przyczynia się między innymi do rozwoju gospodarki europejskiej i ograniczenia śladu węglowego. Zabawki RUCAN produkowane są w manufaktura o ponad 50-letnim doświadczenie w produkcji z kauczuku naturalnego i wykonane są z kauczuku  najlepszej jakości, który jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu zabawki RUCAN starczają  po prostu na dłużej. 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie